دوشنبه 25 تیر 1403 - 37 : 17

 

شرکت ماشين انتقال قدرت اولین و با تجربه ترين شرکت خصوصی دانش بنیان، در زمینه تولید ترانسفورماتورهای ولتاژ ویژه و راکتورها در ایران می باشد.

 این شرکت امکانات کامل در خصوص توليد ترانسفورماتور تا قدرت 400MVA و سطح ولتاژ  400 KV را دارا می باشد. 

این شرکت رکورددار تعمیرات اساسی و بازیافت انواع ترانسفورماتورهای فوق توزیع و قدرت تا توان 400MVA و سطح ولتاژ400KV می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت ماشین انتقال قدرت فعالیت خود را در سال 1380 آغاز کرده و طی این دوره موفق به دریافت گواهی تاييد فعاليت در زمينه محاسبه، طراحي و ساخت و تعمير اجزاء ترانسفورماتورهاي قدرت از شركت توانير شده، كه بالاترين رزومه در زمينه خدمات ترانسفورماتورهای قدرت مي باشد.

ازجمله فعالیت های دیگر این شرکت ، تعمیرات اساسی ترانسفورماتورهای قدرت تا قدرت 400MVA و سطح ولتاژ 400KV می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن امکانات فوق و 50 نفر پرسنل ثابت و سه تیم مجهز ، جهت پروژه های سایت و  یک گروه تست آماده است تا خدمات ذیل را ارائه دهد :

  1. تولید سیم تخت عایق شده .
  2. تولید کویل تا قطر 2m  و وزن  10 تن .
  3. تعمیرات اساسی ترانسفورماتور و راکتورهای قدرت تا سطح ولتاژ 400 کیلو ولت و توان 400 مگاولت آمپر در سایت.
  4. انجام عملیات آزمایش و عیب یابی ترانسفورماتورهای قدرت در سایت .
  5. تعمیر و نگهداری ترانسفورماتورهای قدرت و فوق توزیع و مشاوره فنی شامل تعمیر ، بازپیچی و یا نوسازی کویل ها و تعمیر یا ساخت تمامی اجزاء داخلی ترانسفورماتور ، تعمیر و یا نوسازی اجزاء صدمه دیده تانک .
  6. طراحی و ساخت ترانسفورماتورهای ویژه (ولتاژ خاص) تا قدرت400 مگاولت آمپر از جمله ترانسفورماتورهای جریان بالا با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته.
  7. تغییر طراحی ترانسفورماتورهای فوق توزیع و قدرت تاسطح ولتاژ400  کیلو ولت شامل اعمال تغییرات در مقادیر ولتاژ، قدرت و میزان افزایش دما و اصلاح سیستم کولینگ از نوع جابجایی آزاد (ONAF) یا جابجایی اجباری (OFAF) یا به جابجایی هدایت شونده روی سیم پیچ ها (ODAF).
  8. انجام عملیات تصفیه و تست روغن درسایت .
  9.   این شرکت تنها مجموعه ای در ایران است که قادر به تولید کلیه عایق های ویژه بکار رفته در انواع ترانسفورماتور  می باشد که قالب عایق های ویژه بکار رفته در ترانسفورماتور توسط دستگاه وایرکت ساخته شده که تنوع آن بیش از 50 قالب می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این شرکت گواهی تایید صلاحیت انجام محاسبه، طراحی ، ساخت و تعمیر اجزاء و قطعات ترانسفورماتورهای قدرت را از طرف شرکت توانیر دارا می باشد.

 

 

 

 

 

کیفیت خدمات نگهداری و تعمیر شرکت ماشین انتقال قدرت را چطور ارزیابی می کنید؟
کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ماشین انتقال قدرت می باشد.
cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans